U išćekivanju Božića, učenici 1.c razreda i učiteljica Željka Mihočka, danas, 10. prosinca 2010.god., organizirali se božićnu radionicu!
Na radionicu su pozvali i svoje roditelje. Izradili su tradicijske ukrase od oraha i krep papira, kojima su ukrasili školski bor.
Nakon radionice i kićenja bora, uslijedilo je druženje uz grickalice i dobro raspoloženje.
17. lipnja 2026.
Osnovna škola Đurđevac kao partner gradu Đurđevcu zapošljava 16 pomoćnika u nastavi i 1 stručno komunikacijskog posrednika za 18-ero djece […]
14. lipnja 2026.
Viktor Jakubovskij, učenik 2. c razreda je i ove godine ponio titulu najčitača OŠ Đurđevac. U prvom razredu pročitao je […]