NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica 1.c razreda

Božićna radionica 1.c razreda

Autor:

09. prosinca 2016.

Prošlog je tjedna održana božićna radionica učenika i roditelja 1. c razreda.

Vrijedne ruke, velike i male, izradile su mnogo zanimljivih ukrasa kojima smo stvorili blagdansko ozračje u učionici. Roditelji su izrezali, a učenici obojali šarene kućice te smo njima izradili adventsko selo. Veselu obitelj snjegovića od čarapa i riže te unikatne čestitke s božićnim motivima prodavat ćemo tijekom božićne priredbe po simboličnim cijenama, a sav prikupljeni novac darovat ćemo u dobrotvorne svrhe. Na taj ćemo se način uključiti u školski projekt filantopije.

Ovim putem zahvaljujem svim roditeljima i učenicima na iznimnom trudu. Veliko hvala roditeljima Ferderber, Kožar i Horvat koji su pomogli opremili učionicu tepihom, šarenom policom i ormarićem te obitelji Nikša na darovanom boru.

Sretan i blagoslovljen Božić žele Vam učenici, roditelji i učiteljica 1. c razreda.

Fotogalerija

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content