NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica 1.c razreda

Božićna radionica 1.c razreda

Autor:

09. prosinca 2016.

Prošlog je tjedna održana božićna radionica učenika i roditelja 1. c razreda.

Vrijedne ruke, velike i male, izradile su mnogo zanimljivih ukrasa kojima smo stvorili blagdansko ozračje u učionici. Roditelji su izrezali, a učenici obojali šarene kućice te smo njima izradili adventsko selo. Veselu obitelj snjegovića od čarapa i riže te unikatne čestitke s božićnim motivima prodavat ćemo tijekom božićne priredbe po simboličnim cijenama, a sav prikupljeni novac darovat ćemo u dobrotvorne svrhe. Na taj ćemo se način uključiti u školski projekt filantopije.

Ovim putem zahvaljujem svim roditeljima i učenicima na iznimnom trudu. Veliko hvala roditeljima Ferderber, Kožar i Horvat koji su pomogli opremili učionicu tepihom, šarenom policom i ormarićem te obitelji Nikša na darovanom boru.

Sretan i blagoslovljen Božić žele Vam učenici, roditelji i učiteljica 1. c razreda.

Fotogalerija

Ostale obavijesti

23. svibnja 2022.

Upis u srednje škole

U Narodnim novinama objavljen je vremenik upisa u srednje škole. U nastavku obavijesti nalazi se vremenik za ljetni upisni rok […]

22. svibnja 2022.

Učenici osmih razreda na terenskoj nastavi u Jasenovcu i Čigoču

Učenici osmih razreda u pratnji razrednika i dviju pomoćnica u nastavi posjetili su 19. svibnja 2022. godine Spomen područje Jasenovac. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content