NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica 1.c razreda

Božićna radionica 1.c razreda

Autor:

09. prosinca 2016.

Prošlog je tjedna održana božićna radionica učenika i roditelja 1. c razreda.

Vrijedne ruke, velike i male, izradile su mnogo zanimljivih ukrasa kojima smo stvorili blagdansko ozračje u učionici. Roditelji su izrezali, a učenici obojali šarene kućice te smo njima izradili adventsko selo. Veselu obitelj snjegovića od čarapa i riže te unikatne čestitke s božićnim motivima prodavat ćemo tijekom božićne priredbe po simboličnim cijenama, a sav prikupljeni novac darovat ćemo u dobrotvorne svrhe. Na taj ćemo se način uključiti u školski projekt filantopije.

Ovim putem zahvaljujem svim roditeljima i učenicima na iznimnom trudu. Veliko hvala roditeljima Ferderber, Kožar i Horvat koji su pomogli opremili učionicu tepihom, šarenom policom i ormarićem te obitelji Nikša na darovanom boru.

Sretan i blagoslovljen Božić žele Vam učenici, roditelji i učiteljica 1. c razreda.

Fotogalerija

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content