NASLOVNICA / Novosti / Božićna priredba u Sirovoj Kataleni

Božićna priredba u Sirovoj Kataleni

Autor: Zoran Vidakovic

19. prosinca 2010.

U Vatrogasnom domu Sirova Katalana  18.12. 2010. održana je božićna priredba učenika PŠ Sirova Katalena.

U prigodnom programu koji je uvježbao učitelj Zoran Vidaković sudjelovali su učenici od 1. do 3. razreda. Dinamičnom izmjenom pjesme, plesa,  recitacija i kratkih igrokaza  učenici su dočekali Djeda Božićnjaka koji im je podijelo darove.

Svake godine  Djed Božićnjak izabere zanimljiv dolazak na priredbu (kočija, bicikl). Ovaj  put stigao je kroz prozor.

Za tu prigodu roditelji učenika dekorirali su Vatrogasni dom ukrasima koje su učenici sami izradili.

U program uključen je  i  vanjski suradnik  gosp. Denis Hodalić, učitelj sviranja. Učenica Globan Dorotea nas je razveselila svirajući Zvončiće.

Svim sudionicima, roditeljima  i suradnicima zahvaljujem na sudjelovanju i želim svako dobro u nadolazećim blagdanima- učitelj Zoran Vidaković.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]