NASLOVNICA / Novosti / Božićna priredba u PŠ Mičetinac

Božićna priredba u PŠ Mičetinac

Autor: Nada Petrović

30. prosinca 2009.

U utorak 22. 12. 2009. održana je božićna priredba u PŠ Mičetinac.

U programu su sudjelovali učenici područne škole, učenici 5. 6. i 7. razreda iz mjesta te djeca predškolskog uzrasta. Kroz pjesmu, ples i glumu prikazali su radost Božića i zime, a stariji učenici prikazali su šaljiv igrokaz pod naslovom – Štefek i Marica – na zavičajnom govoru.

Svojim nastupom oduševili su i nasmijali sve prisutne .Za to se pobrinula i dobro učenike pripremila učiteljica Nada Petrović. Sve prisutne obradovao je i Djed Božićnjak koji je podijelio raznovrsne darove iz svog velikog i okićenog koša.

Programu su bili nazočni mještani sela Mičetinac, ravnatelj škole kao i neki učitelji naše škole.

Nakon priredbe održano je druženje uz kavu, sok, grickalice i kolače.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]