NASLOVNICA / Novosti / Božićna priredba u PŠ Budrovac

Božićna priredba u PŠ Budrovac

Autor: Maja Šalamon Nemet

17. prosinca 2023.

„Božićne dane prosinac nosi, s plamsajem svijeća i s injem u kosi.
S blistavom zvijezdom sred neba vedra i mirisom jelke s krunom od srebra.“
Učionica Područne škole Budrovac sjajila se od treperavih ukrasa na božićnoj jelki s nestrpljenjem iščekujući božićnu priredbu koju su, 16. prosinca 2023., održali sadašnji, bivši i budući učenici naše škole.
Blistavih lica radosnih od sreće, svojim su brojnim gostima, među kojima je bio i ravnatelj škole Danijel Domišljanović, izveli priredbu punu recitacija, pjesama i plesnih točaka kojima su svima čestitali Božić i novu godinu te pokazali da se raduju zimi i zimskim radostima. Na kraju priredbe sve je obradovao dolazak Djeda Mraza koji je s djecom i zaplesao. Donio je radost, sreću i vreće pune poklona kojima je darivao svako dijete. Poručio im je da i dalje budu dobra i vrijedna te da će doći i sljedeće godine.
Nakon priredbe održano je druženje roditelja i učenika.
Svima želimo obilje dobrote, veselja i ljepote. Primajte i darujte drugima.
Želimo vam blagoslovljen Božić.


Olga Lazar, učiteljica

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content