NASLOVNICA / Novosti / Božićna priredba u Područnoj školi Čepelovac

Božićna priredba u Područnoj školi Čepelovac

Autor:

27. prosinca 2018.

U hladno zimsko predvečerje, 19. prosinca 2018. učenici Područne škole Čepelovac i njihova učiteljica Silvija Topolčić najavili su božićne blagdane svečanom priredbom u Društvenom domu Čepelovac.

Priredili su veselu božićnu priredbu punu pjesme, recitacija, glume i plesa. Priredbi je, uz ravnatelja naše škole Danijela Domišljanovića, prisustvovao i gradonačelnik grada Đurđevca Hrvoje Janči te Zoran Jančijev, vijećnik Gradskog vijeća Grada Đurđevca. Učenici su recitirali o tome kakav može biti prvi snijeg, da se ne boje ni najhladnije zime te što sve rade preko zimskih praznika. U zanimljivim igrokazima vidjeli smo kako nastaje snjegović, kako se osjeća neokićeni bor te je li zvončić našao svoju sreću. Plesnim pokretima učenici su pokazali koliko vole kućice od slatkiša. Stihovima pjesme „dobri naš Djedo Mraz donijet će darove za nas…“ učenici su pozvali Djeda Mraza te dječjoj radosti nije bilo kraja. Priredba je završila u veselom, blagdanskom okruženju uz druženje, pozdrave i dobre želje za nadolazeće blagdane.

učiteljica Silvija Topolčić

Ostale obavijesti

21. lipnja 2021.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Objavljujemo zbirne podatke o uspjehu učenika na kraju nastavne godine, a potpune podatke objavit ćemo nakon dopunskog rada 30.lipnja 2021.

21. lipnja 2021.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content