NASLOVNICA / Novosti / Božićna priredba u Područnoj školi Budrovac

Božićna priredba u Područnoj školi Budrovac

Autor:

18. prosinca 2018.

U Područnoj školi Budrovac, 15. prosinca 2018.,  učenici su sa svojom učiteljicom Olgom Lazar izveli priredbu povodom Božića te dočekali Djeda Mraza. 

Prosinac nam svake godine nosi darove, sretne trenutke pune ljubavi i toplinu koja ispunjava svako srce, a na dječja lica radostan osmijeh i sjaj u očima. Tako je bilo i 15. prosinca 2018. u Područnoj školi Budrovac  gdje su učenici sa svojom učiteljicom izveli priredbu povodom Božića te dočekali Djeda Mraza. Svojim su gostima, roditeljima, bakama i djedovima, prijateljima i svoj djeci sela te ravnatelju Osnovne škole Danijelu Domišljanoviću, pjevali i recitirali o Božiću i božićnim ukrasima, o zimi koja štipa djecu po ušima i prstima, a nisu zaboravili ni šumske životinje koje zimi muče velike brige jer glad i hladnoća svuda vrebaju. Recitacijom i pjesmom o nasmiješenom i blagom, svakom srcu dragom, Djedu Mrazu, uzbuđenje i radosno iščekivanje sve je više raslo. Priredba je završena pjesmom i plesom Idu patuljci, nakon čega je stigao Djed Mraz s vrećama punim poklona. Darovi i ispunjene želje, djeci su izmamili veliki osmijeh na lica te su obećali da će i dalje biti dobri, marljivo učiti i slušati roditelje u nadi da će ih dobri djedica posjetiti i darivati i sljedeće godine. Uz tortu, slatkiše i sokove koje su pripremili roditelji, otvoreni su i pokloni te je nastavljeno s druženjem. Zaista, prosinac donosi darove mnoge. Hvala mu na tome. Sretan Božić svima!

učiteljica Olga Lazar

Ostale obavijesti

29. ožujka 2023.

Paola Šestak pozvana na državno Natjecanje iz povijesti

Nakon održanih županijskih natjecanja, Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je popise pozvanih učenika na državno Natjecanje iz povijesti. Među […]

29. ožujka 2023.

Predstavljanje slikovnice Priča jedne pčelice učitelja Davora Šokeca

Dana 29. ožujka 2023. g. organiziran je književni susret u maloj dvorani s našim učiteljem Davorom Šokecom koji je održao […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content