NASLOVNICA / Novosti / Božićna priredba i Djed Mraz u Budrovcu

Božićna priredba i Djed Mraz u Budrovcu

28. prosinca 2011.

Dan prije Badnjaka, 23.prosinca 2011, učenici Područne škole Budrovac, zajedno sa svojom učiteljicom Olgom Lazar, izveli su za svu djecu i mještane Budrovca veselu i razigranu božićnu priredbu.

Pjevali su, recitirali i glumili o Božiću i zimi, a najradosniji trenutak je bio kada su pjesmom dozvali Djeda Mraza koji je donio svoju punu i tešku vreću te darivao svu djecu čiji su pogledi i osmijeh na licu pokazali sreću i zadovoljstvo.

Nakon njegova odlaska, svi su se počastili ukusnim kolačima koje su pripremile vrijedne mame i bake učenika.

Uz najljepše želje za Božić i novu godinu i darove, učenici su započeli svoje zimske školske praznike.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]