NASLOVNICA / Novosti / Božićna čestitka Hrvatskog Crvenog križa s motivom učenika Tea Bana, mentorice Nade Petrović

Božićna čestitka Hrvatskog Crvenog križa s motivom učenika Tea Bana, mentorice Nade Petrović

Autor:

23. prosinca 2015.

Na božićnim čestitkama Hrvatskog Crvenog križa, među 10 motiva, nalazi se i motiv  učenika Tea Bana iz OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac (mentorica Nada Petrović).

Likovni radovi izrađeni su  prošle godine I poslani na natječaj, a ove su godine pretvoreni u čestitke. Učeniku Teu Banu I mentorici Nadi Petrović čestitke je uručila gospođa Marina Perica, ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac te im od srca čestitala na ovom uspjehu. Gospođa Marina Perica posjetila je male Podmlatkare u školi, počastila ih keksima, bombonima I sokom  te   pohvalila Podmladak Crvenog  križa za sve aktivnosti koje su do sada organizirali I uspješno ostvarili. Podmlatkari  I voditeljica grupe Nada Petrović zahvalili su se   ravnateljici Gradskog društva Crvenog križa gospođi Marini Perica na suradnji I pomoći u radu grupe uz dobre želje za božićne blagdane I još bolju suradnju I uspješnost u narednoj godini.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content