NASLOVNICA / Novosti / Božićna čestitka Hrvatskog Crvenog križa s motivom učenika Tea Bana, mentorice Nade Petrović

Božićna čestitka Hrvatskog Crvenog križa s motivom učenika Tea Bana, mentorice Nade Petrović

Autor:

23. prosinca 2015.

Na božićnim čestitkama Hrvatskog Crvenog križa, među 10 motiva, nalazi se i motiv  učenika Tea Bana iz OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac (mentorica Nada Petrović).

Likovni radovi izrađeni su  prošle godine I poslani na natječaj, a ove su godine pretvoreni u čestitke. Učeniku Teu Banu I mentorici Nadi Petrović čestitke je uručila gospođa Marina Perica, ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac te im od srca čestitala na ovom uspjehu. Gospođa Marina Perica posjetila je male Podmlatkare u školi, počastila ih keksima, bombonima I sokom  te   pohvalila Podmladak Crvenog  križa za sve aktivnosti koje su do sada organizirali I uspješno ostvarili. Podmlatkari  I voditeljica grupe Nada Petrović zahvalili su se   ravnateljici Gradskog društva Crvenog križa gospođi Marini Perica na suradnji I pomoći u radu grupe uz dobre želje za božićne blagdane I još bolju suradnju I uspješnost u narednoj godini.

Ostale obavijesti

08. prosinca 2022.

Učenici 8.d razreda osvojili posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarac

Učenici 8. d razreda osvojili su besplatan posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarca u Pleternici. Rezultat je to prijave na Javni […]

07. prosinca 2022.

Školski medni dan

„Slatko, slađe, najslađe – MED.“ Učenici prvog razreda Osnovne škole Đurđevac obilježili su Školski medni dan koji se svake godine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content