NASLOVNICA / Novosti / Božić na Podravskom radiju

Božić na Podravskom radiju

Autor: Vedran Dautanec

12. siječnja 2022.

Učenici 1. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su u nagradnom natječaju koji je u prosincu organizirao Podravski radio. Tema nagradnog natječaja bila je „Božić na Podravskom radiju“ te su se tražili mali kreativci da poslanim slikama ili videima pokažu kako oni dočekuju najdraži nam blagdan, Božić. Naši učenici poslali su videouradak na navedeni natječaj te time osvojili simpatije direktora i zaposlenika Podravskog radija. Kako bi im osobno zahvalili na videouratku, direktor Podravskog radija, Ivica Šubara, sa svojim djelatnicama osobno je posjetio učenike u utorak, 11. 1. 2022., te im uručio prigodne nagrade za sudjelovanje u nagradnom natječaju.

Učenici sa svojom učiteljicom zahvaljuju na poklon-paketima te se raduju budućoj suradnji.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content