NASLOVNICA / Novosti / Blagoslov škole

Blagoslov škole

22. siječnja 2015.

Dana 15. siječnja 2015. godine našu je školu posjetio đurđevački župni vikar Marijan Kovačić kojega je školski zbor pozdravio božićnom pjesmom ''Narodi nam se''.

Nakon što je učenica Ana Pintarić pročitala ulomak iz Biblije , župni je vikar blagoslovio naše učenike, djelatnike i prostor u kojem učimo i radimo. Poželio nam je puno Božjega blagoslova i u radu puno napretka.

Na kraju blagoslova su učenici Adela Babec i Dominik Hodalić na flauti i violini izveli božićnu pjesmu ''Spavaj mali Božiću''.

Blagoslovu škole prisustvovali su učenici 2.a, 2.b, 3.a, 3.b i 7.e razreda i neki od djelatnika škole predvođeni ravnateljem Marijanom Vinkovićem.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]