NASLOVNICA / Novosti / Blagoslov škole, učenika i učitelja

Blagoslov škole, učenika i učitelja

Autor: Nikola Vuković

18. siječnja 2016.

U petak, 15.siječnja 2016.godine gospodin župnik vlč. Marko Rac blagoslovio je školu, učenike i učitelje.

Tradicionalno se u našoj školi početkom drugog polugodišta učenici i učitelji okupe u predvorju škole i uz božićnu pjesmu dočekaju svećenika. Ove godine u školu je došao gospodin župnik vlč. Marko Rac i blagoslovio školu kao i sve koji u njoj rade i uče. U kratkom druženju s učenicima i učiteljima škole gospodin župnik se informirao o početku drugog polugodišta kao i o nastavi vjeronauka u školi. Nakon toga župnik je učenicima poželio odličan uspjeh, a učiteljima puno strpljenja i radosti u radu s učenicima.

Ostale obavijesti

27. ožujka 2023.

“Ljubičasti dan”-fotogalerija

Tijekom današnjeg dana učenici naše škole zajedno s učiteljima prigodno su obilježili “Ljubičasti dan” -dan podrške osobama oboljelih od epilepsije. […]

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content