NASLOVNICA / Novosti / Blagoslov škole

Blagoslov škole

Autor: Lucija Sulimanec

25. siječnja 2024.

U srijedu, 24. siječnja 2024. godine održan je blagoslov učenika i učiteljica Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. Prostorije škole posjetio je gospodin župnik vlč. Tomislav Leskovar koji je lijepo pozdravio prisutne učenike, učiteljice i vjeroučiteljicu Mihaelu Andrić. Blagoslovio je prostorije škole kao i sve koji u njima uče i rade.

Za vrijeme kratkog druženja s učenicima, učenici su župniku otpjevali pjesmu Isuse volim te i poklonili mu figuricu anđela u znak zahvale na dolasku u školu i blagoslovu. Nakon blagoslova, župnik Tomislav ugodno je iznenadio i razveselio učenike poklonima.

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content