NASLOVNICA / Novosti / BLAGDANI NAM STIŽU; Pozivnica

BLAGDANI NAM STIŽU; Pozivnica

Autor: Nikola Vuković

10. prosinca 2017.

Tradicionalna školska priredba za građanstvo održat će se u četvrtak, 14. prosinca 2017. godine s početkom u 17.00 sati u sportskoj dvorani naše škole.

Pozivamo Vas na tradicionalnu školsku priredbu u prosincu pod nazivom BLAGDANI NAM STIŽU. I ove godine učenici naše škole zajedno sa svojim učiteljima pripremili su glazbeno-scenski program u trajanju od pedesetak minuta. Gosti; djeca iz DV "Maslačak". Priredba je sastavni dio Adventskih događanja u gradu Đurđevcu. Kao i prijašnjih godina priredba ima humanitarni karakter. Najljepši dar našim učenicima je Vaš dolazak na priredbu. Svojim dolaskom podržat ćete nastojanja naših učenika i učitelja u njihovom kreativnom radu. Cilj priredbe je najaviti skorašnje blagdane, pokazati kreativnost učenika i prezentirati izvannastavne aktivnosti. Na ulazu u sportsku dvoranu možete od srca darovati prilog za rad Školskog filantropskog kluba IZVOR DOBROTE. Neka Vaš prilog bude od srca i u dobroj vjeri.  Prikupljena sredstva namijenjena su nabavci materijala za kretaivne radionice iz kojih će opet nastati uporabni predmeti i suveniri za neku od volonterskih akcija.

U ovo blagdansko vrijeme budimo izvor dobrote za svoje bližnje i za sve ljude u potrebi.

Veselimo se Vašem dolasku u četvrtak, 14. prosinca 2017. u 17.00 sati.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content