NASLOVNICA / Novosti / Blagdan nebeskog zaštitnika župe i grada Đurđevca

Blagdan nebeskog zaštitnika župe i grada Đurđevca

Autor: Nikola Vuković

21. travnja 2012.

U ponedjeljak, 23.travnja 2012.godine proslavaljamo blagdan nebeskog zaštitnika župe – SVETOG JURJA i Dan  grada Đurđevca. ČESTITAMO VAM BLAGDAN!

U ponedjeljak, 23.travnja nema nastave.

Učenicima i njihovim roditeljima, djelatnicima škole i svim stanovnicima grada Đurđevca čestitamo Dan Grada i blagdan nebeskog zaštitnika.

Vjerujemo da će taj dan biti obilježen druženjem u krugu obitelji i prijatelja i da će nas zagovor sv.Jurja pratiti na našem životnom putu.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]