NASLOVNICA / Novosti / Audicija za mlade voditelje Kukuričeka

Audicija za mlade voditelje Kukuričeka

Autor:

04. lipnja 2015.

Dana 03. lipnja 2015. godine u knjižnici OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac održana je audicija za male voditelje ovogodišnjeg međunarodnog dječjeg glazbenog festivala Kukuriček 2015.

Audiciji je pristupilo osam učenika 7. i 8. razreda.

Nakon tri kruga ispitivanja svi su kandidati pokazali dobre sposobnosti. Ipak u trećem dijelu ispitivanja snalaženja i komunikacije istaknuli su se Jan Fusić, učenik 7. d razreda i Marija Angelika Pejić, učenica 7. b razreda koji će voditi Kukuriček s televizijskim voditeljem Sinišom Cmrkom koji je napisao dječju zbirku Nulti sat koju možete posuditi u knjižnici. Dan prije finalnog natjecanja na dječjem festivalu Kukuriček, bit će organizirane aktivnosti na Trgu sv. Jurja, a program će voditi Ema Vlahović, učenica 7. b razreda i Dorotea Globan, učenica 7. e razreda.

Cilj festivala je pronalaženje i promicanje mladih talentiranih pjevača u dobi do 14 godina. Festival organizira udruga „Kukurijek" uz podršku Grada Đurđevca, Turističke zajednice grada Đurđevca i mnoštvo volontera.

Dodjeljuju se nagrade autorima za najuspješniju glazbu, tekst i aranžman, a najboljem izvođaču  – Grand Prix festivala (pobjednička pjesma), a sve prema prosudbi stručnog ocjenjivačkog suda. Publika nagrađuje svoju favorit pjesmu.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content