NASLOVNICA / Novosti / Aktivnosti Učeničke zadruge Mravlji lav u prosincu

Aktivnosti Učeničke zadruge Mravlji lav u prosincu

Autor: Maja Huzjak Mišulin

24. prosinca 2022.

U mjesecu prosincu članovi Učeničke zadruge Mravlji lav bili su vrlo aktivni i vrijedni što je rezultiralo mnoštvom ukrasa za najljepše doba godine. Naša Zadruga izlagala je svoje božićne radove na tri događanja. Radovi Zadruge najprije su bili izloženi u sklopu školske božićne priredbe Blagdani nam stižu, 15. prosinca. Tada su ih predstavljale nastavnice Jasmina Filipović Konjarek i Ana Cenkovčan te učenice Nela Brkljačić, Ana Domišljanović, Lara Hosi, Helena Pintar i učenik Petar Šiptar.

 Zadruga je svoje radove predstavila i 17. prosinca na Adventskom sajmu koji se održao na glavnom gradskom trgu. Predstavnici Zadruge bili su nastavnici Saša Senjan i Vedran Dautanec, dok su učenici zadrugari strpljivo čekali Djeda Božićnjaka s darovima.

Na gradskoj tržnici 22. prosinca radove su predstavljali učenici Karlo Gasparić, Lana Gračan, Jana Maronić, Lana Ređep, Ivan Sokolović, Luka Tišljar i Tin Turbelija te nastavnica Ivana Jakopčević.

Članovi Učeničke zadruge Mravlji lav svima žele sretan Božić i uspješnu 2023. godinu!

Voditeljica Učeničke zadruge Mravlji lav Maja Huzjak Mišulin

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content