NASLOVNICA / Novosti / Aktivnosti u svibnju

Aktivnosti u svibnju

Autor: Nikola Vuković

01. svibnja 2017.

Tijekom cijelog mjeseca svibnja imamo nekoliko zajedničkih aktivnosti, a krajem svibnja i proslavu Dana škole.

Razredna vijeća

Nešto više od mjesec dana do kraja nastavne godine vrijeme je za detaljnu analizu trenutnog uspjeha učenika te analizu rada po razrednim odjelima. Razredna vijeća su u srijedu 3.svibnja i četvrtak 4.svibnja prema rasporedu u zbornici.

Učiteljsko vijeće

Ponedjeljak, 8.svibnja 2017.godine – Sjednica Učiteljskog vijeća koju prvi puta vodi novoizabrani ravnatelj škole Danijel Domišljanović. Teme: Izvješće nakon razrednih vijeća, Pripreme za Dan škole, Poslovi do kraja nastavne godine…

Roditeljski sastanci

Pozivamo roditelje na roditeljske sastanke koji će se prema rasporedu razrednika  održati u ovim terminima:

3.svibnja – peti razred, 8.svibnja – prvi razred, 9.svibnja – drugi razred, 10. svibnja – osmi razred, 11. svibnja – treći razred, 15. svibnja – četvrti razred, 17. svibnja – šesti razred, 18.svibnja – sedmi razred

Za roditelje i učenike osmog razreda zajednički roditeljski sastanak je 10.svibnja 2017.godine u 17.00 sati – predavači: Djelatnici CISOK-a iz Koprivnice , na zajedničkom roditeljskom sastanku razrednici, roditelji i učenici dogovorit će pojedinosti oko završne svečanosti učenika osmog razreda

Fotografiranje učenika

Tradicionalno fotografiranje učenika svih razrednih odjela planirano je za utorak i srijedu, 23. i 24. svibnja.

Državno prvenstvo iz povijesti

Naša škola domaćin je Državnog prvenstva u natjecanju iz povijesti u vremenu od 10. do 12. svibnja.

Profesionalno informiranje i usmjeravanje učenika

Od početka svibnja pa sve do kraja nastavne godine stručni suradnici škole, razrednici i vanjski suradnici radit će s učenicima osmog razreda na njihovom profesionalnom informiranju i usmjeravanju. Cilj je ovih aktivniosti što kvalitetnije pripremiti učenike za odabir zanimanja i upis u željenu školu. Učenici osmog razreda dobit će sve potrebne informacije o e-upisima kao i o elementima i kriterijima za upis u prvi razred srednje škole

Dan škole

U vremenu od 22. do 25.svibnja nizom aktivnosti, prezentacijama rada i prikazom projekata te sportskim događajima obilježit ćemo Dan škole. Školska priredba je u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine u 11.00 sati.

Ostale obavijesti

06. listopada 2022.

Grad Đurđevac razveselio učenike predstavom povodom obilježavanja Dječjeg tjedna

U obilježavanje Dječjeg tjedna uključio se i Grad Đurđevac tako da je za sve učenike razredne nastave organizirao predstavu Stepenicama […]

05. listopada 2022.

Učitelj Nikola Mihočka dobitnik je Godišnje nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima, Povjerenstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content