NASLOVNICA / Novosti / Aktivnosti u prosincu

Aktivnosti u prosincu

Autor: Nikola Vuković

27. studenoga 2014.

Na kraju smo još jedne kalendarske godine, a mjesec prosinac prepun je događaja u našoj školi.

U tijeku je ostvarivanje PREVENTIVNIH PROGRAMA u sklopu mjeseca prevencije. Svi razredni odjeli ostvarit će teme s područja prevencije i to u redovnoj nastavi, izvannastavnim aktivnostima, a najviše na satu razrednika.

Do 10.prosinca – ostvarujemo sadržaje vezane za odgoj i obrazovanje za ljudska prava.

KAZALIŠTE – 8.prosinca za učenike razredne nastave organiziramo posjet Putujučeg kazališta Osijek. Gostuju s prigodnom predstavom vezanom uz skorašnje blagdane.

BLAGDANI NAM STIŽU – tradicionalna školska priredba otvorena za građanstvo: srijeda 17.prosinca 2014. godine u 17.00 sati. Pozivamo mame i tate, bake i djedove i sve građane našeg grada i okolnih mjesta da nam se pridruže. Učenici i učitelji pripremili su prigodni program. Neka to bude uvod u blagdanske dane koji nam dolaze.

ZAVRŠETAK PRVOG POLUGODIŠTA – u utorak 23.prosinca – zadnji dan nastave u prvom polugodištu .

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]