NASLOVNICA / Novosti / Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Autor: Antonela Carek

21. lipnja 2021.

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne aktivnosti.  Nakon što su poslušali priču Bubamarin čarobni vrt, učenici su osmislili i ilustrirali vlastite slikovnice, a rad se odvijao na školskom igralištu. Slikovnice su izložili na nedavno dovršenoj ogradi oko školskog igrališta. Na školskom igralištu organizirano je natjecanje učenika u raznim igrama kao što su nošenje krumpira, vješanje odjeće na konopac, zmaj te igre sa balonima. Nastavne sadržaje matematike uvježbavali su kroz zanimljive igre u učionici. Učenici su iznosili svoje dojmove o školi te zapisali kratke poruke budućim prvašićima u kojima su im dali  savjete te poželjeli uspjeh u školi. Okoliš škole i obližnja stabla poslužili  su kao miran kutak za uživanje u radosti čitanja. Kako bi unijeli malo živosti i boja oko naše škole tijekom ljetnih praznika, učenici su, zajedno s učiteljicom, oslikali metalne bačve i posadili cvijeće.

Svim učenicima, učiteljima i djelatnicima škole  želimo opuštajuće ljetne praznike!

                                                                                          učiteljica Martina Krajcar Baltić

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content