NASLOVNICA / Novosti / Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Autor: Antonela Carek

21. lipnja 2021.

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne aktivnosti.  Nakon što su poslušali priču Bubamarin čarobni vrt, učenici su osmislili i ilustrirali vlastite slikovnice, a rad se odvijao na školskom igralištu. Slikovnice su izložili na nedavno dovršenoj ogradi oko školskog igrališta. Na školskom igralištu organizirano je natjecanje učenika u raznim igrama kao što su nošenje krumpira, vješanje odjeće na konopac, zmaj te igre sa balonima. Nastavne sadržaje matematike uvježbavali su kroz zanimljive igre u učionici. Učenici su iznosili svoje dojmove o školi te zapisali kratke poruke budućim prvašićima u kojima su im dali  savjete te poželjeli uspjeh u školi. Okoliš škole i obližnja stabla poslužili  su kao miran kutak za uživanje u radosti čitanja. Kako bi unijeli malo živosti i boja oko naše škole tijekom ljetnih praznika, učenici su, zajedno s učiteljicom, oslikali metalne bačve i posadili cvijeće.

Svim učenicima, učiteljima i djelatnicima škole  želimo opuštajuće ljetne praznike!

                                                                                          učiteljica Martina Krajcar Baltić

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content