NASLOVNICA / Novosti / Adventski sajam u Đurđevcu

Adventski sajam u Đurđevcu

Autor:

23. prosinca 2015.

Učenici Područne škole za djecu s teškoćama Đurđevac uz svoje učiteljice, udomitelje i roditelje sudjelovali su na ovogodišnjem Adventskom sajmu. Održao se na glavnom gradskom trgu. Učenici su  mještanima grada Đurđevca prezentirali radove koji su nastali tijekom školskih aktivnosti. 

Aktivnost učenika podržali su mještani i osobito nam dragi gost na štandu  glumac Sven Šestak, član glumačkog ansambla „ Gavella“ iz Zagreba. Učenike je osobito razveselio Djed Božićnjak prigodnim darovima.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content