NASLOVNICA / Novosti / Adventski sajam u Đurđevcu

Adventski sajam u Đurđevcu

Autor:

23. prosinca 2015.

Učenici Područne škole za djecu s teškoćama Đurđevac uz svoje učiteljice, udomitelje i roditelje sudjelovali su na ovogodišnjem Adventskom sajmu. Održao se na glavnom gradskom trgu. Učenici su  mještanima grada Đurđevca prezentirali radove koji su nastali tijekom školskih aktivnosti. 

Aktivnost učenika podržali su mještani i osobito nam dragi gost na štandu  glumac Sven Šestak, član glumačkog ansambla „ Gavella“ iz Zagreba. Učenike je osobito razveselio Djed Božićnjak prigodnim darovima.

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content