NASLOVNICA / Novosti / Adventski sajam u Đurđevcu

Adventski sajam u Đurđevcu

Autor:

23. prosinca 2015.

Učenici Područne škole za djecu s teškoćama Đurđevac uz svoje učiteljice, udomitelje i roditelje sudjelovali su na ovogodišnjem Adventskom sajmu. Održao se na glavnom gradskom trgu. Učenici su  mještanima grada Đurđevca prezentirali radove koji su nastali tijekom školskih aktivnosti. 

Aktivnost učenika podržali su mještani i osobito nam dragi gost na štandu  glumac Sven Šestak, član glumačkog ansambla „ Gavella“ iz Zagreba. Učenike je osobito razveselio Djed Božićnjak prigodnim darovima.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content