NASLOVNICA / Novosti / Dm inicijativa „Jer sve smo to mi“
Autor: Marija Dautanec Božić
16. prosinca 2016.
Danas 16. prosinca 2016. godine u prostorima Odjela za učenike s teškoćama u razvoju održana je promocija projekta „Čitamo i družimo se“ – kutić za čitanje i odmor.
Na natječaj DM-ove inicijative „Jer sve smo to mi“ bilo je prijavljeno više od 3.000 projekata, od kojih je odobreno njih 40, među ostalima i ovaj projekt. Donacijom u iznosu od 10.000,00 kn uređen je prostor u predvorju škole pa sada naši učenici imaju u potpunosti opremljen prostor koji će koristiti za čitanje, druženje i odmor. Kvalitetnije će provoditi slobodno vrijeme u školi, a prostor će im poslužiti i za nastavu. Prostor je prilagođen njihovim potrebama i sposobnostima. Budući su u realizaciju bili uključeni i roditelji potaknuta je i još bolje produbljena suradnja roditelja i škole. Donaciju je službeno predala gospođa Dijana Košić, DM-ova područna menadžerica. Učenici su sa svojim učiteljicama u znak zahvale pripremili kratki prigodni program.
Srdačno zahvaljujemo DM-u i njihovoj inicijativi „Jer sve smo to mi“ što su našim učenicima uljepšali i poboljšali život i rad u školi. Zahvaljujemo i roditeljima Željki i Robertu Cik, udomiteljici Anđelki Lisjak i našem domaru Zvonku Šiptar koji su se uključili u uređenje i pomogli nam obojiti zidove. Također zahvaljujemo i udomiteljici Dubravki Čordašev na posudbi alata za rad te pomoći kroz mnogobrojne savjete. Hvala našem ravnatelju na podršci i tehničkoj potpori. Hvala i ostalim zaposlenicima škole na strpljenju i razumijevanju.
Učiteljice i učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju











19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]
17. lipnja 2026.
Osnovna škola Đurđevac kao partner gradu Đurđevcu zapošljava 16 pomoćnika u nastavi i 1 stručno komunikacijskog posrednika za 18-ero djece […]