U sklopu razrednog projekta Zaštite i briga o okolišu, učenici 2.a razreda danas, 30.11.2015., ugostili su našu logopedinju Božicu Sobota na radionicu izrade kućica od krpica.
Nakon uvodnog dijela u kojem je gošća učenike upoznala da svako živo biće ima dom (ali se on razlikuje po načinu gradnje, dizajnu i veličini), učenici su prionuli izradi kućica u vlastitoj kreaciji. U radu su koristili samo ekološke materijale od kojih su izradili vrlo zanimljive i kreativne uratke. Od radova su izradili plakat, a neke uratke su i poklonili.
Oduševljeni novim načinom kreativnog izražavanja, na kraju rada, učenici su zajedno s učiteljicom i dragom im gošćom zapjevali pjesmu Dom i dogovorili ponovni susret na nekoj od budućih radionica.






















23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]