I ove godine učenici 1.a i 3.c razreda uključili su se, zajedno sa svojim učiteljicama Željkom i Ljubicom, u humanitarnu akciju Dan narcisa koja se je održala u subotu, 21. 3. 2015., na glavnom gradskom trgu.
Prodajom svojih uradaka potpomogli su rad udruge, a njima su se pridružili i učenici 4.c razreda sa svojom učiteljicom Vesnom donirajući svoje uratke.
Zahvaljujemo roditeljima, kolegama i građanima koji su se kupnjom naših proizvoda uključili u ovu humanitarnu akciju.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]