NASLOVNICA / Novosti / Počinje drugo polugodište
Autor: Nikola Vuković
09. siječnja 2015.
U ponedjeljak, 12.siječnja 2015.godine počinje nastava u drugom polugodištu i to prema uobičajenom rasporedu.
Učenicima želimo uspješan nastavak školovanja, a roditelje pozivamo na nastavak dobre suradnje s ciljem dobrobiti naših učenika.
O promijenama u svezi novog osnivača naše škole – Grad Đurđevac – redovito ćemo vas izvjestiti.
Svima želimo puno zdravlja, uspjeha, sreće i zadovoljstva u zajedničkom radu ( učenju ) kao i u svakodnevnom životu.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]