NASLOVNICA / Novosti / „DOBRO DJELO NA VIDJELO“ – 2.d
Autor:
19. prosinca 2014.
U četvrtak, 18.12, učenici 2.d razreda posjetili su Centar za socijalnu skrb u Đurđevcu.
Razlog posjeta bio je održavanje programa prigodom podjele darova djeci koja se nalaze u udomiteljskim obiteljima. Održali su vrlo zanimljiv dramsko – scenski program na opću radost djece i njihovih udomitelja. Nakon održanog programa uslijedila je podjela darova Djeda Božićnjaka.
Nadamo se da smo svojim nastupom uljepšali blagdanske dane djeci koja se nalaze u udomiteljskim obiteljima.
Pod geslom „Dobro djelo na vidjelo“ i ove smo godine tijekom prosinca organizirali akciju prikupljanja igračaka i slatkiša koje smo predali djelatnicama Centra, a koji su namijenjeni za siromašnu djecu našega grada.
Ovom akcijom nastavili smo prošlogodišnju suradnju s Centrom, a svojim projektima nastojimo od malih nogu razvijati društveno socijalnu osjetljivost i pozitivne ljudske vrijednosti.
Ispunjeni radošću ponosni smo što smo ovih blagdana pomogli nekoga obradovati!











23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]