U subotu, 22. ožujka 2014. godine, naša škola je već tradicionalno sudjelovala u obilježavanju Dana narcisa.
Učiteljica Ljubica Vuković sa svojim 2.c razredom i učiteljica Željka Mihočka sa svojim 4.c razredom pripremile su prodajni štand sa uskrsnim ukrasima.
Odaziv djelatnika škole, djece i roditelja bio je velik, stoga je i akcija bila vrlo uspješna.
Zarađeni novac učenici su predali članovima udruge Narcisa.
Hvala svima koji su nas podržali!
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]