U 1. D razredu, 14. ožujka 2014., gostovala je Lidija Ormanec, profesorica tjelesne i zdravstvene kulture, koja je održala vrlo poučno predavanje za učenike.
Predavanje je organizirano kao dio zdravstvenog odgoja, a u sklopu kojeg je profesorica podučavala o važnosti redovitog svakodnevnog vježbanja i mogućim posljedicama nedovoljnog kretanja i neredovitog vježbanja. Učenicima je objasnila što je tjelesna aktivnost, zašto je ona važna te je nabrojila brojne prednosti tjelesnih aktivnosti. Osim što su učili, učenici su i vježbali, a to ih je posebno obradovalo, jer znamo da tjelesna aktivnost podiže raspoloženje, optimizam, komunikativnost i samopoštovanje. Profesorica je učenicima pokazala kako mogu vježbati da bi se opustili tijekom učenja kod kuće, ali i u školi za poboljšani razvoj koncentracije.
Zanimljivo predavanje završili smo igrom. Učenici su uživali vježbajući s profesoricom Lidijom, kojoj zahvaljujemo na suradnji.












23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]