Dana 28. 5. 2013. učenici drugog d (2.d) imali su priliku isprobati rad u tehnici mozaika koja nije u planu likovne kulture u nižim razredima.
Gost u razredu bila je njihova bivša “teta”, odgajateljica i roditelj jedne učenice, Ines Bilas Popović.
Učenicima je na početku sata objasnila rad u tehnici mozaika. Tema rada je bila “put do škole” kojim učenici svakodnevno prolaze i prolazit će tijekom svog školovanja.
Radom u skupinama, učenici su izradili 4 ploče mozaika veličine 50 x 50 cm. koje će trajno ukrašavati prostor škole.




















23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]