U sklopu humanitarne akcije Dana narcisa uključili su se i učitelji, učenici i roditelji naše škole.
Obilježili su ga u subotu, 24. ožujka 2012., a cilj je bio prikupiti novac za prevenciju i rano otkrivanje raka dojke.
Učenici 2.c i 4.a razreda su na gradskom trgu prodavali svoje uratke. Pomagale su im i njihove učiteljice Željka Mihočka i Ljubica Vuković, te školska psihologinja Marija Sladoljev.
U akciji su sakupili 1170 kuna koje su uručili predsjednici udruge Katarini Sokač.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]