U petak, 16. 3. 2012. godine, učenici 6. a razreda obilježili su Tjedan hrvatskog jezika.
U sklopu integrirane nastave povijesti i hrvatskog jezika učenici su učili o povijesti hrvatskog jezika i prvim pisanim spomenicima na hrvatskom jeziku. Učenici su sudjelovali i u maloj radionici pisanja glagoljice. Imali su zadatak glagoljicom napisati svoje ime i prezime te nacrtati jedan glagoljički inicijal. Najljepši radovi bit će izloženi na prigodnom panou.

Tjedan hrvatskog jezika obilježava se od 11. do 17. ožujka u spomen na Deklaraciju o nazivu i položaju hrvatskog jezika izdanu 17.03. 1967.

učitelj hrvatskog jezika Vjekoslav Čordašev
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]