NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje u šahu

Županijsko natjecanje u šahu

Autor:

17. veljače 2012.

U organizaciji Osnovne škole "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno 16. veljače 2012. održano je Županijsko natjecanje osnovnih škola u šahu. Naša ekipa osvojila je 1. mjesto. Odlaze na Međuzavršno natjecanje u Gradinu, 22. veljače 2012.

Sudjelovale su tri ekipe u kategoriji dječaka i tri ekipe u kategoriji djevojčica. Prema uvjetima natjecanja u kategoriji za dječake mogu se natjecati i mješovite grupe. Naš sastav učenika u sastavu: 

Marko Sokač, 8. b – voditelj

Sonja Domitrović, 8. d

Zvonimir Fusić, 6. c

Viktor Šalamon, 4. a

Jan Fusić, 4. d

u kategoriji dječaka osvojili su 1. mjesto s 4 boda dok su 2. plasirani imali samo 1 bod.

Ekipi čestitamo i sretno na poluzavršnici!

Zahvala voditelju šahovskog kluba Stanku Domitroviću koji trenira naše mlade šahiste u klubu.

Fotogalerija

Ostale obavijesti

23. lipnja 2026.

2. PROJEKTNI SASTANAK G.A.T.E. HUHR

Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]

19. lipnja 2026.

Višednevna terenska nastava sedmaša

Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost