NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje u šahu
Autor:
17. veljače 2012.
U organizaciji Osnovne škole "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno 16. veljače 2012. održano je Županijsko natjecanje osnovnih škola u šahu. Naša ekipa osvojila je 1. mjesto. Odlaze na Međuzavršno natjecanje u Gradinu, 22. veljače 2012.
Sudjelovale su tri ekipe u kategoriji dječaka i tri ekipe u kategoriji djevojčica. Prema uvjetima natjecanja u kategoriji za dječake mogu se natjecati i mješovite grupe. Naš sastav učenika u sastavu:
Marko Sokač, 8. b – voditelj
Sonja Domitrović, 8. d
Zvonimir Fusić, 6. c
Viktor Šalamon, 4. a
Jan Fusić, 4. d
u kategoriji dječaka osvojili su 1. mjesto s 4 boda dok su 2. plasirani imali samo 1 bod.
Ekipi čestitamo i sretno na poluzavršnici!
Zahvala voditelju šahovskog kluba Stanku Domitroviću koji trenira naše mlade šahiste u klubu.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]