NASLOVNICA / Produženi boravak / Ljeto nam se vratilo!
Autor:
15. lipnja 2018.
U petak, 15. lipnja 2018. godine završila je nastavna godina. Time je i produženi boravak naše Škole završio sa radom te nastavlja s početkom nove nastavne godine. Nizom aktivnosti obogatili smo naše zajedničko druženje na kraju ove nastavne godine. Učenici su se likovno izrazili u svojim kreativnim radovima koji su prikazivali što sve krije morsko dno. Prošetali smo našim gradom, pozdravili naše deve i ostale stanovnike Hrvatske Sahare te ponovili nastavne sadržaje kroz brojne edukativne igre. Zadnjeg dana nastave učenici su se predstavili pjesmom, plesom, glumom ili recitacijom prema vlastitoj želji, u prigodnom programu koji su sami osmislili. U veselom ozračju, uz mnogo smijeha i glazbe, proslavili smo postignute uspjehe u ovoj nastavnoj godini i jedni drugima poželjeli ugodne ljetne praznike.
Dugo, toplo i veselo ljeto svim učenicima, roditeljima, djelatnicima škole i budućim polaznicima produženog boravka želi Vesela družba!




.





10. lipnja 2026.
24. svibnja 2026.