NASLOVNICA / Novosti / 62. natjecanje mladih tehničara

62. natjecanje mladih tehničara

08. veljače 2020.

U četvrtak, 6. veljače 2020. održano je školsko 62. natjecanje mladih tehničara. Na natjecanju je sudjelovalo 14 učenika OŠ Đurđevac u četiri kategorije. Natjecanje se sastoji od dva dijela: pismenog ispita i praktičnog rada.

Najuspješniji u kategoriji Elektronika bio je Franko Mladić, 8.a. U kategoriji Robotika 1. mjesto osvojio je Andrija Hrženjak, 8.b. U kategoriji Robotsko spašavanje žrtve najuspješniji je bio Antun Marić, 8.a, a u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina Filip Tomrlin, 5.a.

Na natjecanju još su sudjelovali: Luka Konjarek, 8.a, Alan Špoljarić, 8.a, Ivan Jerbić, 6.c, Luka Carek, 7.d, Dino Tomica, 5.a, Petar Domović, 6.a, Veronika Jakupčić, 5.a, Ena Pleško, 8.d, Ivano Širec, 5.a i Dorotea Lončar, 8.a.

Mentor učenika je učitelj Milan Kos.

Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]