NASLOVNICA / Novosti / 62. natjecanje mladih tehničara

62. natjecanje mladih tehničara

08. veljače 2020.

U četvrtak, 6. veljače 2020. održano je školsko 62. natjecanje mladih tehničara. Na natjecanju je sudjelovalo 14 učenika OŠ Đurđevac u četiri kategorije. Natjecanje se sastoji od dva dijela: pismenog ispita i praktičnog rada.

Najuspješniji u kategoriji Elektronika bio je Franko Mladić, 8.a. U kategoriji Robotika 1. mjesto osvojio je Andrija Hrženjak, 8.b. U kategoriji Robotsko spašavanje žrtve najuspješniji je bio Antun Marić, 8.a, a u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina Filip Tomrlin, 5.a.

Na natjecanju još su sudjelovali: Luka Konjarek, 8.a, Alan Špoljarić, 8.a, Ivan Jerbić, 6.c, Luka Carek, 7.d, Dino Tomica, 5.a, Petar Domović, 6.a, Veronika Jakupčić, 5.a, Ena Pleško, 8.d, Ivano Širec, 5.a i Dorotea Lončar, 8.a.

Mentor učenika je učitelj Milan Kos.

Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima!

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]