NASLOVNICA / Novosti / 240 godina osnovnog školstva u Đurđevcu

240 godina osnovnog školstva u Đurđevcu

Autor: Nikola Vuković

03. svibnja 2013.

Započele su pripreme za izdavanje knjige " 240 godina osnovnog školstva u Đurđevcu". Autori knjige su: Marijan Vinković i Nikola Vuković

Nakon prve knjižice o povijesti školstva u Đurđevcu, " 230 godina školstva u Đurđevcu", čiji je autor pedagog Nikola Vuković slijedi prikupljanje materijala za obuhvatniju prezentaciju povijesti organiziranog osnovnog školstva u Đurđevcu.

Knjiga će biti prezentirana krajem rujna 2013.godine i to na priredbi posvećenoj 240.godišnjici organiziranog osnovnog školstva u Đurđevcu.

Ovim putem pozivamo i molimo sve mještane Đurđevca koji u svojim foto-albumima imaju fotografije vezane za školu da nam donesu fotografije koje ćemo skenirati i vratiti vlasnicima. Tražimo fotografije nastale do 1963.godine, a posebno one nastale između dva rata. Imena vlasnika fotografija objavit ćemo u knjizi. Unaprijed se zahvaljujemo na pomoći. Vjerujemo da će ova knjiga biti vrijedan trag za buduća pokoljenja naših učenika. Knjigu financira MZOS.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.