NASLOVNICA / Novosti / 21. OBRTNIČKI I GOSPODARSKI SAJAM KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

21. OBRTNIČKI I GOSPODARSKI SAJAM KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

09. studenoga 2018.

Dana 9.11.2018. učenici osmih razreda posjetili su 21.  OBRTNIČKI I GOSPODARSKI SAJAM KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE.

Otvorenje sajma  započelo je u  petak 9.11. u 11h.Ova već tradicionalna manifestacija održava se u organizaciji Koprivničko-križevačke županije, a suorganizatori su Grad Križevci, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Koprivnica, Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije, Udruženje obrtnika Križevci, PORA Regionalna razvojna agencija Koprivničko-križevačke županije, Turistička zajednica Grada Križevaca i Turistička zajednica Koprivničko-križevačke županije. Učenici  su imali priliku vidjeti neka od svojih  budućih zanimanja, te su neki izlagači i demonstrirali što nosi pojedino zanimanje.

Nakon Obrtničkog sajma posjetili smo križevački muzej i pri tome saznali da je smješten u najstarijoj zgradi u Križevcima koja je stara gotovo 300 godina.

Zatim smo se uputili u grkokatoličku katedralu gdje nas je dočekala časna sestra te održala kratko predavanje.

Nakon ugodnog druženja i obilaska uputili smo se zadovoljni u svoj grad Đurđevac.

Učenike su pratili njihovi razrednici Lidija Martinčić, Arijana Lenardić, Nataša Mikuš i Zoran Vidaković

Priloženi dokumenti:
864_DSC_0488.JPG

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]