NASLOVNICA / Novosti / 2. mjesto na Županijskom natjecanje u košarci za dječake

2. mjesto na Županijskom natjecanje u košarci za dječake

17. veljače 2020.

U sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca 11. veljače održalo se Županijsko natjecanje iz košarke s početkom u 9 sati. U borbi za plasman na državno prvenstvo svoje snage odmjerile su tri škole: OŠ „Braća Radić” Koprivnica, OŠ Ljudevita Modeca Križevci i OŠ Đurđevac.

Našu školu predstavljala je ekipa dječaka u sastavu:  Antun Marić, Petar Rogoz, Andrija Hrženjak, Filip Koprolčec, Vedran Stanešić, Arel Lav Jurkas, Karlo Šokec, Luka Carek, Edi Kovačić, Andrija Smes i Maks Zlatec Cirkveni. Voditelj: Ivan Đuroci

Osnovna škola Đurđevac odigrala je dvije utakmice. Prvu utakmicu protiv OŠ “Braća Radić“ Koprivnica te pobijedili rezultatom 45:22. U drugoj utakmici protiv OŠ „Ljudevita Modeca“ Križevci izgubili smo rezultatom 33:56, te osvojili 2. mjesto na Županijskom natjecanju.

OŠ LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI – OŠ BRAĆE RADIĆ KOPRIVNICA – 52:19 OŠ ĐURĐEVAC – OŠ BRAĆA RADIĆ KOPRIVNICA – 45:22 OŠ LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI – OŠ ĐURĐEVAC – 56:33

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]