NASLOVNICA / Novosti / 140 godina HPKZ-a

140 godina HPKZ-a

Autor: Nikola Vuković

04. listopada 2011.

Pedagog naše škole sudjelovao je na stručno-znanstvenom skupu: Jesenjska škola učitelja u Opatiji.

Skup je posvećen obilježavanju 140 godišnjice Hrvatskog pedagoško-književnog zbora.

Stručno-znanstveni skup protekao je u niz predavanja i prezentacija primjera iz pedagoške prakse. Uz ovaj značajni jubilej najstarije pedagoške udruge u Republici Hrvatskoj izašao je i dvobroj stručnog časopisa "Napredak". U njemu je objavljen još jedan stručni rad pedagoga naše škole, prof.Nikole Vukovića. Stručni članak nosi naziv: Izazovi u radu školskog pedagoga. Objavljivanjem ovog stručnog članka pedagog naše škole postao je jedan od najobjavljenijih autora u proteklom desetljeću. Zaista je malo pedagoga praktičara kojima su objavljeni stručni radovi u ovom pedagoškom časopisu. O ostalim radovima možete se informirati na našim web stranicama: Stručni suradnik-pedagog. To je još jedan dokaz rada pedagoga Nikole Vukovića , a i cijele naše škole.Na ovaj način pedagog promovira svoj rad, a i rad svih djelatnika i učenika naše škole.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]