NASLOVNICA / Novosti / 1.mjesto na Županijskom natjecanju iz astronomije

1.mjesto na Županijskom natjecanju iz astronomije

19. ožujka 2018.

Dana 19.3.2018. godine održano je Županijsko natjecanje iz astronomije za osnovne i srednje škole u Gimnaziji "Fran Galović" u Koprivnici.Na natjecanje su bili pozvani i učenici naše škole Luka Lovrenčević i Petar Seleš te njihova mentorica, učiteljica fizike, Nataša Mikuš.U kategoriji 7. razreda obojica dijele 1.mjesto te su predloženi za Državno natjecanje.

Čestitamo na uspjehu!

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]