NASLOVNICA / Novosti / Štrajk zaposlenika - 14. studenoga 2019.

Štrajk zaposlenika – 14. studenoga 2019.

13. studenoga 2019.

Poštovani roditelji,

Sukladno obavijesti predstavnika Sindikata hrvatskih učitelja Osnovne škole Đurđevac obavještavam vas da je za 14. studenoga 2019. (četvrtak) najavljen štrajk u OŠ Đurđevac i za učenike neće biti organizirane nastave.

Svim učenicima koji dođu u školu tog dana biti će osiguran primjerni oblik odgojno – obrazovnog rada u Školi uključujući i produženi boravak.

O daljnjim postupcima Sindikata hrvatskih učitelja pratite obavijesti na školskim stranicama, gradskom portalu – https://djurdjevac.hr/ i na Podravskom radiju.

Za sve informacije i upite vezane uz štrajk zaposlenika možete se javiti na e-mail:

ured@os-djurdjevac.skole.hr

ili na telefon 812-414 (ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.).

Zahvaljujemo vam na razumijevanju!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]