NASLOVNICA / Novosti / Posjet Etno zbirci Slavka Čambe

Posjet Etno zbirci Slavka Čambe

13. ožujka 2017.

Da bi naučili kako su živjeli naši stari, danas su učenici 3.a, 3.b i 3.d razreda sa svojim učiteljicama posjetili etnografsku zbirku Slavka Čambe.

Ljubazni domaćin pričao im je o svome djetinjstvu i zbirci koju je marljivo godinama sakupljao. Nakon zajednočkog druženja učenici su razgledali zbirku i upoznali mnoge predmete i alate koji su se u našem zavičaju koristili u prošlosti.

Puni dojmova i novih spoznaja odlučili su izraditi etno slikovnicu i tako doprinjeti očuvanju povijesne baštine našeg kraja.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]